Mežparka estrāde

DIZAINA IERĪČU MONTĀŽAS KANĀLS GAD

Kad forma un funkcionalitāte ir harmonijā

GAD dizaina ierīču montāžas kanālā no OBO, pateicoties tā augstvērtīgajam materiālam, ir apvienots izsmalcināts dizains un augsta funkcionalitāte gan montāžas procesā, gan izmantošanā. Ar ierīču montāžas kanālu var vienkārši izvadīt kabeļus un iebūvēt ierīces telpās ar augstvērtīgu smalku interjeru. Tipiski piemēri, kur izmanto šo kanālu, ir viesu uzņemšanas nodaļas viesnīcās, kases zonas modes preču veikalos vai darba vietas un pārrunu telpas modernos birojos. Pateicoties ideālajai estētikas un funkcionalitātes kombinācijai, GAD dizaina ierīču montāžas kanāls īpaši piemērots arhitektiem un elektrisko sistēmu projektētājiem, kuriem ir jāievēro augstās prasības attiecībā uz dizainu jau konkursa rīkošanas posmā.

GAD ierīču montāžas dizaina kanāla priekšrocību īss pārskats

Kabeļu kanāls ar tīru dizainu un augstas kvalitātes virsmu

GAD ierīču montāžas kanālu atšķir minimālistiska forma ar elegantu, masīvu priekšpusi no anodēta alumīnija. Anodēšanas procesā metāla virsmas tiek elektrolītiski oksidētas. Tā iegūst ārkārtīgi cietas un skrāpējumizturīgas virsmas. Anodēšana ir pārklājuma uzklāšanas metode, kurā netiek lietots ārējs materiāls, tādēļ alumīnijs spēj saglabāt metāla īpašības. Tādējādi tiek nodrošināta arī droša pretkorozijas aizsardzība.

Eleganti paslēpta plaša vieta elektriskajiem komponentiem

GAD kanāla ārējo izskatu nebojās spraudņi, barošanas avoti vai datu pārraides un tīkla pieslēguma punkti, jo tos var vienkārši paslēpt aiz kanāla atvāžamā vāka. Kanāla vāku var nofiksēt atvērtā stāvoklī, un tas ir pieejams trijos dažādos variantos: taisns, izliekts vai noapaļots. Tādējādi var izvēlēties tieši to variantu, kurš vislabāk atbilst konkrētajiem instalācijas apstākļiem.

Kompakta kanālu sistēma

GAD kanālu sistēma atšķiras ar īpaši kompaktu konstrukciju. Cita starpā to nodrošina 45 mm montāžas atvere OBO sērijas . Ar augšdaļas adaptera palīdzību kabeļu un vadu saišķis tiek izvadīts no GAD ierīču montāžas kanāla tieši individuāli izvēlētajā vietā.

Stilīgs papildinājums dizaina risinājumam

Kanāla smalko estētiku un augstvērtīgo dizainu pēc vēlmes var izcelt vēl vairāk. GAD ierīču montāžas kanāla apakšpusē ir iespējams piemontēt apgaismojuma līsti ar gaismas diodēm. Tā neuzkrītoši izgaismos sienas un virsmas zem kanāla.