Mežparka estrāde

SIA Lucidus preču piegāde

Lai atvieglotu un vienkāršotu pasūtījumu piegādi saviem partneriem, turpmāk, veicot pasūtījumus, SIA Lucidus saviem klientiem piedāvā izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

➢ Preču saņemšana SIA Lucidus DRIVE IN

➢ Preču piegāde ar SIA LUCIDUS kurjeru

➢ Preču piegāde ar kurjerdienestu

➢ Preču piegāde smagu un nestandarta izmēra precēm

Preču saņemšana SIA Lucidus DRIVE IN

Klientu ērtībai katru darba dienu no plkst. 8.00- 17.00 ir pieejama bezmaksas preču saņemšana, pasūtījumu izsniegšanas vietā SIA Lucidus DRIVE IN Tīraines ielā 3a, Rīgā.

Pasūtījumu var saņemt 7 dienu laikā, personīgi ierodoties saņemšanas vietā.

Atgādinām! Ja Jūsu pasūtījumu saņems cita persona, veicot pasūtījumu, lūdzam komentāros, kā saņēmēju, norādīt šīs personas vārdu un uzvārdu. Ja pircējs ir juridiska persona, būs nepieciešams uzrādīt pilnvaru.

Preču piegāde ar SIA Lucidus kurjeru

Standarta piegāde ar SIA Lucidus kurjeru Rīgā un Rīgas reģionā tiek veikta 1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas. Pasūtījumiem par kopsummu virs 250 EUR + PVN, standarta piegāde ir bezmaksas.

Rīgā un Rīgas reģionā SIA Lucidus var nodrošināt Ekspress preču piegādi pasūtījuma izdarīšanas dienā, ja pasūtījums tiek veikts līdz plkst. 12:00. Ekspress piegāde iespējama precēm garumā zem 1,2m un svarā zem 100kg.

Ekspress piegāde tiek veikta par papildu samaksu 30 EUR Rīgā, 40 EUR Rīgas reģionā.

Preču piegāde ar kurjerdienestu

SIA Lucidus preču piegādi visā Latvijas teritorijā nodrošina 1-2 darba dienu laikā, izmantojot kurjerdienestu SIA HRX. Preču piegāde ar Kurjerdienestu tiek nodrošināta SIA HRX izstrādāto piegādes maršrutu ietvaros. Preču piegāde visā Latvijā tiek veikta darba dienās no pulksten 9:00 līdz 18:00. Pasūtījumiem virs 250 EUR + PVN preču piegāde visas Latvijas teritorijā ir bezmaksas.

*Pasūtījumiem zem 250 EUR + PVN piegādes maksa Rīgā, Rīgas reģionā un Latvijas teritorijā tiek noteikta 30 EUR + PVN.

Preču piegāde smagu un nestandarta izmēra precēm

Pasūtījumiem virs 8000 EUR SIA Lucidus nodrošina bezmaksas smagu vai nestandarta kravu piegādi tādām precēm kā stabi, stabu pamati, tinumu kabeļi, kabeļu kāpnes, notekcaurules, gofrētās caurules utt.

*Pasūtījumiem līdz 8000 EUR transportēšanas izmaksas tiek noteiktas 5% apmērā no rēķina summas.

Pasūtījumu uzglabāšana

Nepieciešamības gadījumā SIA Lucidus piedāvā bezmaksas pasūtījumu uzglabāšanu noliktavā līdz 7 dienām. Ja pasūtījuma uzglabāšana ir nepieciešama ilgāk par 7 dienām, tad, sākot ar 8.dienu, par pasūtījuma uzglabāšanu tiek aprēķināta pasūtījuma uzglabāšanas (paletes) maksa 0,25 EUR bez PVN par katru kalendāro dienu.

Papildu lūdzam klientus, saņemot preci, pārbaudīt preču atbilstību veiktajam pasūtījumam, kā arī savlaicīgi 3 darba dienu laikā pēc preču saņemšanas iesniegt pretenzijas, ja tādas ir radušās.

Produktīvu sadarbību vēlot,

SIA Lucidus